Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Інформація до відкритого доступу Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини Оголошення

 

БІБЛІОТЕКА ЦЕНТРУ — Історія бібліотеки МЦППВ

Нормативно-правове забезпечення
Історія бібліотеки МЦППВ
Положення про бібліотеку МЦППВ
Інформаційно-бібліотечний центр
Пам'ятка користувача
План роботи бібліотеки
Інформаційна скарбничка
Калейдоскоп виховних заходів
Корисні посилання

Бібліотека Міжрегіонального центру існує з 1979 року із моменту заснування навчального закладу ТУ №13, реорганізованого спочатку в СПТУ №59, а у 1994 році у Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців. Перші бібліотечні примірники відповідали вимогам підготовки робітників машинобудівного напрямку. Це була література для підготовки токарів, фрезерувальників, зварників, операторів верстатів з числовим програмним управлінням, контролерів ВТК, кранівників, електромонтерів. Після реорганізації збільшився перелік професій, згодом книжковий фонд бібліотеки став поновлюватися літературою для підготовки кравців, закрійників, перукарів, кухарів, радіомеханіків, а також для молодших спеціалістів за спеціальностями напрямами «Інженерна механіка», «Швейне виробництво», «Харчові технології та інженерія».

У МЦППВ навчають за 77 робітничими професіями 1038 учнів. Центр має шість корпусів та філіал в с.м.т. Широке, три бібліотеки. Книжковий фонд становить 85112 примірників, з них 9833 підручники, користується послугами бібліотек 1001 особа, з них 832 учня та 119 педагогів Центру. Книговидача за рік становить 27536, відвідування за рік — 2395 чоловік.

Весь книжковий фонд бібліотеки розташований на стелажах, розставлений згідно з таблицями ББК, є книжкові розподільники, написи на книжкових полицях стандартизовані.

Книжковий фонд поповнюється за рахунок попередніх замовлень з держбюджету, за можливості навчальний заклад замовляє літературу через виробництво «Кондор», завдяки акції «Подаруй бібліотеці книгу».