Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Інформація до відкритого доступу Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини Оголошення

 

ГОРТАЮЧИ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ

МЦППВ

Розвиток професійно-технічної освіти України зумовив істотні зміни у структурі закладів освіти, і, як наслідок, призвів до створення закладів нового типу, які сміливо відходять від стереотипів у підготовці фахівців, впроваджують педагогічні новації, на практиці реалізують інноваційні освітні ідеї. Одним з таких закладів є Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, розташований у Кривому Розі Дніпропетровської області, промисловому місті, де сконцентровано найбільші в Україні металургійні, гірничі та гірничо-збагачувальні підприємства.

У кожного навчального закладу, як і людини, є місце і час народження. Майже тридцять років виповнюється навчальному закладу, який зараз має назву — Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

Історія навчального закладу бере початок від утворення в 1979 році в Кривому Розі технічного училища №13.

У 1984 році ТУ №13 було перетворене в СПТУ №59. Учні отримали можливість здобути не тільки робітничу професію, а й атестат про середню освіту.

У 1994 р. на базі цього закладу було створено один з трьох в Україні Центрів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців. Створення центру здійснювалось відповідно до Міжурядової угоди України ФРН постановою Кабінету Міністрів України №70 від 8 лютого 1994 р., що передбачало реалізацію програми професійної перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців, які звільнилися з лав Збройних Сил України, та членів їх сімей.

У 1997 році у зв’язку з реорганізацією мережі професійно-технічних навчальних закладів до складу Центру було приєднано ПТУ №47 побутового профілю.

У 2001 році до Центру було приєднано колишнє ПТУ №8. До складу навчальною закладу увійшов центр трудової реабілітації інвалідів.

Із 2003 року до структури Центру входить філія у смт. Широке, створена  шляхом приєднання до Центру професійно-технічного училища №82 смт. Широке Дніпропетровської області.

ПТУ №47
ПТУ №8
ПТУ №82