Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Інформація до відкритого доступу Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини Оголошення

 

Книга пам'яті випускників МЦППВ,
полеглих за Батьківщину

Ятченко Сергій Олександрович

Дата та місце народження: 21 вересня 1985 р., с. Мар'янівка, Криворізький район, Дніпропетровська область.

Навчання в МЦППВ: з 01.09.2002 р. по 24.06.2003 р., група №2002-22, спеціальність "Слюсар з ремонту автомобілів".

Служба в армії: Мобілізований на службу у березні 2014 року. Старший сержант, старший стрілець, 25-а окрема повітрянодесантна бригада.

Дата та обставини загибелі: Загинув 17 серпня 2014 р. під час обстрілу з БМ-21 "Град" в ході пошуково-ударних дій в зоні АТО.

Нагороди: Указом президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням виконкому Криворізької міської ради за особисту мужність і героїзм, самовідданість та вірність військовій присязі і народу України, проявлені при виконанні військового обов'язку нагороджений нагрудним знаком "За заслуги перед містом" ІІІ ступеня (посмертно)

На загальноосвітній школі №104 Центрально-Міського району м. Кривого Рогу, де навчався Ятченко С. О., встановлено меморіальну дошку.

Місце поховання: м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.