Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Інформація до відкритого доступу Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини Оголошення

 

Книга пам'яті випускників МЦППВ,
полеглих за Батьківщину

Алексанич Олег Іванович

Дата та місце народження: 29 травня 1993 р., с. Вишневе, Широківський район, Дніпропетровська область.

Навчання в МЦППВ: з 01.09.2008 р. по 29.02.2012 р., група №2008-16, спеціальність "Оператор комп'ютерного набору. Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури".

Служба в армії:  Сержант. Командир бойової машини — командир відділення. Підрозділ: 17-а окрема танкова бригада.

Дата та обставини загибелі: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. "Зеленим коридором" на дорозі в районі с. Новокатеринівка Старобешівського району Донецької області. 2 вересня тіло Олега разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Ідентифікований по ДНК та визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову.

Місце поховання: м. Запоріжжя, Кушугумське кладовище (поховання № 3277).

  

     

Загиблі під час виходу з т.зв. Іловайського котла 29.08.2014, тіла яких були зібрані протягом 30-31 серпня групою медиків та військових полковника Палагнюка.

№ кварталу: 19. № ряду: 4. Повністю ідентифікований по ДНК, як військовослужбовець 17-ї окремої танкової бригади Алексанич Олег Іванович. Тіло бійця було виявлено в р-ні с. Новокатеринівка разом з загиблими військовослужбовцями 17-ї, 93-ї бригад та 40-го батальйону територіальної оборони "Кривбас". 10 вересня 2014 р. на цьому місці також працювали пошуковці Місії "Евакуація-200" ("Чорний тюльпан"), які знайшли закривавлений паспорт бійця (вірогідно, випав з решток одежі під час збору тіл 31-го серпня). Однак, на думку батьків, експертиза з ідентифікації не є вичерпною, а відтак - вони не вважають, що загиблий - це їх син. Інших збігів по ДНК по №3277 станом на сьогодні не має.
№ місця: 2. № поховання: 3277.