Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Інформація до відкритого доступу Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини Оголошення

 

НОВИНИ (КОНКУРСИ, ФЕСТИВАЛІ)

вересень 2019

 

27.09.2019 ПОПЕРЕДЖЕНИЙ - ОЗБРОЄНИЙ!

27 вересня пройшла інформаційна зустріч учнів Центру з представниками комітету у справах сім'ї та молоді Центрально-Міської районної у місті ради з питання протидії негативних проявів в молодіжному середовищі.

 

26.09.2019 МУЖНІ ТА СИЛЬНІ

26 вересня в рамках 64 Спартакіади пройшли міські змагання з допризовної підготовки. Збірна команда хлопців гідно представила Центр, зайнявши друге місце.

 

24.09.2019 НАВЧАЮЧИ - ВЧИМОСЯ

24 вересня відбувся круглий стіл за участі представників Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України з питань перепідготовки дорослого населення. Під час зустрічі директор Центру В. Г. Балакін акцентував увагу на сучасній проблемі навчання дорослих.

       

 

22.09.2019 З 19.09.2019 по 22.09.2019 команда хлопців МЦППВ із групи 18-03 змагалася у Всеукраїнській військово-патріотичній грі "Вояцький дух", яка проходила в 169-ому Навчальному Центрі ЗСУ "Десна". Під час змагань хлопці проявили військовий дух і винахідливість та змогли посісти почесне 1 місце у змаганнях з "ЦІЛЕВКАЗУВАННЯ", за що отримали шеврони "Вояцький дух", а також дипломи учасника гри. Керівника команди - Рабош Оксану відмічено подякою, а судді - Дроннікова Катерина та Самойлов Андрій отримали сертифікати! На жаль в командному заліку вони поступилися більш досвідченим збірним. У цьому році наша команда завоювала не всі нагороди, але у майбутні перемоги попереду. Чекайте на нас, ми готуємось!
       

 

20.09.2019 СТЕЖКАМИ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Сьогодні в МЦППВ, було проведено історичну годину "Стежками партизанської слави", присвячену Дню партизанської слави, підготовлену завідуючою бібліотекою Центру Ярошенко В. А. за допомоги майстра в/н Ніколіної С. М. та кл. керівника Караваєвої А. О. з учнями групи 2018-07 "Перукар. Манікюрник".

Давно відгриміли бої, але час не стирає пам'ять про полеглих у жорстоких боях. Вона залишилася в наших серцях назавжди.

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави відповідно до Указу Президента України від 30.10.2001 № 1020/2001. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п'ятсот з'єднань та сотні народних угруповань, які були задіяні під час Великої Вітчизняної війни на території України, внесли істотний внесок у визволення всієї країни від фашистських загарбників.

Пам'ятаємо й поважаємо!

       

 

17.09.2019 ОБМІН ДОСВІДОМ

17 вересня на засіданні методичної секції вихователів гуртожитків, Співак Ніна Петрівна, поділилася з присутніми досвідом роботи з питання ефективної організації дозвілля мешканців нашого гуртожитку як фактору цілісного виховання особистості.

 

 

15.09.2019 ПОЧУЙ МЕНЕ

15 вересня наші учні спецгруп та викладачі Центру взяли активну участь у п'ятому міському фестивалі Deaf талантів "Почуй мене", присвяченому Міжнародному дню людей з вадами слуху. Доброзичлива атмосфера, цікаві виставки, розважальна програма інтегрували нечуючих людей в світ чуючих.

       

 

14.09.2019 Умирають майстри,
залишаючи спогад, як рану.
В барельєфах печалі
уже їм спинилась мить…
Л. Костенко

14 вересня 2019 року спливає третя річниця смерті Моськіна Сергія Івановича (28.02.1959 — 14.09.2019) — заступника директора з навчально-виховної роботи, кандидата психологічних наук. Біль від утрати не полишає серця всіх, хто працював з ним — педагогів, учнів.
Сергія Івановича пам’ятають за людяність, доброту, відданість педагогічній праці.
Сивина вже припорошила скроні Ваших колег, колишніх учнів, а Ви, Сергію Івановичу, назавжди у нашій пам’яті залишитесь молодим. Вічна пам’ять.
Педагоги МЦППВ
.

     

 

12.09.2019 Вже минуло літо променисте,
І дзвоник знов до Центру кличе нас.
Тут все святково, гарно і врочисто,
В щасливу путь і в добрий час!
.
       
       
       
       

 

02.09.2019 Вже минуло літо променисте,
І дзвоник знов до Центру кличе нас.
Тут все святково, гарно і врочисто,
В щасливу путь і в добрий час!
.