Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Це треба знати Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини

 

2010-2011 н. р.

 

червень

28.06.2011

З 22.06.2011 р. по 28.06.2011 р. у Міжрегіональному центрі відбулась державна кваліфікаційна атестація.

Група 08-14 в кількості 25 учнів захистила дипломні роботи за інтегрованою професією "Токар. Слюсар з ремонту автомобілів". Кращими в оволодінні професією стали: Доага Д., Вар’янко В., Козаров О., Коршаков О., Пазюк О.

Група 08-15 за професією "Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів" в кількості 29 чоловік захищала свої дипломні проекти. Кращі за професією стали: Буйнов В., Єременко О., Козинець В., Скуратов В., Мойсеєнко В., Нікіфоряк О., Мовчан Б.

Група 08-16 за професією "Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури" під час захисту показали прилади, які були створені власними руками. Кращі в оволодінні професією: Бартецький М., Чабанюк В., Шилохвост В., Петрик В., Брюкман В., Архіпков О.

Група 08-17 за професією "Кравець" та група 09-17 за професією "Кравець. Закрійник", учні яких на державній кваліфікаційній атестації показали швейні вироби, основними вимогами яких були модність, креативність, новизна. Кращі в оволодінні професією: Іванова Ю., Герасимчук Ю., Білозьорова А., Лисуненко Н., Рабієвська Г., Швець А., а учениці Ковтонюк В. та Литвин Г. отримали диплом кваліфікованого робітника з відзнакою.

Група 10-22 за професією "Слюсар з ремонту автомобілів". Керівники дипломних робіт та майстри виробничого навчання обирали теми з урахуванням кваліфікованих вимог. Кращі в оволодінні професією: Ткачук Д., Полюхович С.

Також відбувався захист дипломних проектів учнів групи 09-22 "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" і групи 09-23 "Швейне виробництво". У своїх дипломних роботах учні показували отримані знання зі спецпредметів та основним завданням була організація нового підприємства. Учениця гр. 09-23 Носкова І. отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою.

Учні групи 10-03 "Технологія харчування" складали Державний комплексний кваліфікаційний екзамен, який включав себе питання зі спецпредметів, які вивчали протягом навчання.

Група 10-39 за професією "Перукар". Основним завданням учнів було створення гармонійного жіночого і чоловічого образу. Роботи містили креативність, новизну, складність. Цікавими були роботи Агризкової О., Назарчук Ю., Варібок Н., Петровської Н., Косторенко Ю.

Група 09-21 "Кухар. Виробник м’ясних напівфабрикатів", учениці якої виконували роботи з приготування м’ясних напівфабрикатів, які мали естетичний вигляд та вишуканий смак. Кращі в оволодінні професією Аблаєва З., Манелюк О., Маркелова М.

Група 09-20 "Токар. Слюсар з ремонту автомобілів". Учні цієї групи захищали свої дипломні роботи на стендах, які виготовили власними руками. Кращими були Меркулов Є., Волок О.

У період з 22.06.2011 р. по 26.06.2011 р. відбулась Державна кваліфікаційна атестація у філії №1 (смт. Широке) за такими професіями:

 • "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар-ремонтник. Водій автотранспортних засобів"
 • "Плодоовочівник, обліковець";
 • "Кухар. Кондитер";
 • "Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів".

На захисті учні показали високі знання зі спец. предметів, володіли вивченим матеріалом.

     

 

03.06.2011

3 червня 2011 року майстер в/н Дашко Ольга Володимирівна провела відкритий урок виробничого навчання на тему "Вечірня зачіска з елементом марсельської укладки".

Було використано мультимедійну презентацію для відображення марсельської укладки в історичному аспекті. Також були продемонстровані сучасні варіанти укладання волосся хвилями, які використовують у повсякденному житті, кіно, фешн-моді.

Майстер виконала на моделі вечірню зачіску з елементом марсельської укладки у технологічній послідовності, застосовуючи сучасні технології, інструменти та обладнання.

 

02.06.2011

2 червня 2011 року відбувся підсумковий показ кращих учнівських робіт перукарського та швейного відділень.

         В конкурсі профмайстерності майбутні перукарі виявили сміливість, творчість, неординарність, реалізувавши набуті знання та вміння у таких номінаціях:

 • Казка навколо нас
 • Природа та стихії
 • Неповторна
 • Магія ажуру
 • Стиляги
 • Сафарі

 

 

травень

30.05.2011

30 травня 2011 р.  викладач із спеціальної дисципліни “Перукарська справа” Міщук А. В. провела відкритий урок-КВК з учнями групи 10-25.

На уроці була використана слайдова презентація з музичним супроводом, кожен конкурс також був оформлений відповідною музикою.

У якості перевірки закріплених знань учнів з пройдених тем була запропонована гра “Крокодил”, або “Зрозумій мене без слів”, та конкурс капітанів команд.

Такі уроки сприяють розвитку пізнавальних здібностей учнів, критичне і творче мислення, почуття гумору та колективізму під час роботи у команді.

 

27.05.2011

З 23 травня 2011 р. в МЦППВ розпочався тиждень перукарського та швейного відділень.

27.05.2011р. був проведений відкритий урок з виробничого навчання з манікюру (майстер в/н Колесник О. П., гр. 10-38) за темою "Виконання європейського манікюру"

Під час пояснення нового матеріалу майстром був вдало використано пояснювально-демонстраційний метод, інформаційні технології. Урок був проведений на високому рівні, учні були активними і з бажанням вивчали нову тему.

 

24.05.2011

24 травня 2011 р. викладач Женило Анастасія В'ячеславівна провела майстер-клас з нейл-арту у гуртожитку для учнів МЦППВ з метою ознайомлення їх з сучасними тенденціями розпису нігтів. Майстер ознайомила з різноманітними напрямками та тенденціями в сучасному нейл-арті, продемонструвала різні види нейл-арту та аксесуари , які використовуються в декоративному розписі.

 

17.05.2011 — 24.05.2011

У травні 2011 р. Міжрегіональний центр зайняв:
 • II місце у змаганнях 55-ї обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з міні-футболу (17–18.05.2011 р., м. Кривий Ріг),
 • II місце у змаганнях 55-ї обласної Спартакіади з легкої атлетики (24.05.2011 р., м. Дніпропетровськ)
 • III місце у змаганнях 55-ї обласної Спартакіади зі спортивної аеробіки (24.05.2011 р., м. Дніпропетровськ).

 

21.05.2011

21 травня 2011 учні та викладачі Центру побували на Тарасовій горі у Каневі (Шевченківський заповідник).

"Проща до Тараса" була присвячена 150-річчу перепоховання Т. Шевченка в Україні і мала на меті об’єднати українців навколо цієї події.

Було цікаво спостерігати за перфоменсом "Живе слово" на горі, який символізував вічність Т. Шевченка у пам’яті народу.

Незабутні враження залишились і від експозиції у музеї Т. Шевченка.

Крім того, викладачам і учням Центру пощастило побувати на відкритій лекції Оксани Забужко — "Мій Шевченко" — конспект книги, яка ніколи не буде написана".

Завершився екскурсійний день концертною програмою "Доля, де ти?" за участі гурту "Сад".

Колективне фото криворізької делегації Наш вимпел
   
Учні Центру біля річкового вокзалу Учні Центру на зборах учасників акції

 

20.05.2011

20 травня 2011 р. на відділенні харчової промисловості проведено лабораторну роботу-конкурс за темою: "Приготування борошняних кондитерських виробів та їх оздоблення" з метою використання новітніх технологічних процесів при виготовленні кондитерських виробів, формування асортименту цих виробів у ресторанному господарстві, опрацювання практичних навичок роботи з нормативно-технологічною документацією.
Майбутні кондитери Капітани команд "Кухар-Голд" — Гетманенко Денис і "Гранд-технолог" — Христус Віталій Торт "Ніжність" — бісквіт, крем "бізе"
     

Торт "Солодкий сон" — ягоди, фрукти, крем "бізе" — виконала викладач Букрєєва Ірина Олександрівна Учениця Тупиця Юлія презентує кондитерські вироби

Торт "Полуниця з вершками" — бісквіт шоколадний, джем полуничний — виконала завідуюча лабораторією Звьоздкіна Людмила Станіславівна

 

16.05.2011

16 травня 2011 року майстер виробничого навчання Луценко О. Ю. провела відкритий урок за темою: "Креативна чоловіча стрижка "Їжак" з використанням малюнків".

Учні творчо віднеслись до сприйняття нового матеріалу, у процесі оволодіння практичними навичками було використано новітнє перукарське обладнання. Під час пояснення нового матеріалу майстер використала пояснювально-демонстраційний метод, інформаційні технології.

Кращими були визнані роботи учнів групи 10-36 Гаспарян Рози, Григорян Ануш, Степанової Христини, Беженарь Марини.

 

13.05.2011

13 травня 2011 р. Команда Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців у складі груп 08-14, 08-15, 08-16, 10-15, 10-16, 10-17 виборола перемогу у міській військово-патріотичній грі "Сокіл".

Програма гри містила такі конкурси:

 1. Огляд пісні і вишколу. Наші хлопці були найкращими — стрункі, підтягнуті, емоційно піднесені. Пісня прозвучала злагоджено, чітко.
 2. Підтягування на перекладині. Серед представників 22 команд кращим став Дмитро Доага, який підтягнувся 30 раз.
 3. Надання медичної допомоги. Першими надали допомогу потерпілим Григорян Євген, Кузнецов В’ячеслав, Ліщинська Анастасія.
 4. Естафета "Смуга перешкод" принесла другий результат нашій команді.
 5. Забіг на 100 метрів. Неперевершених результатів — 11,05 досягли Коваленко Дмитро та Бартецький Михайло.
 6. Кидання гранат. Ці змагання виділили наших хлопців Скуратова Віталія та Кириченка Євгена серед інших учасників (46,7 м).
 7. Результати змагання "Перетягування канату" (2 місце) засмутили нашу команду. Супротивники виявилися сильнішими.

Маленькі перемоги з різних видів змагань принесли велику перемогу всій команді — перше місце.

Істинне задоволення отримала наша команда не лише від перемоги, а ще і від військово-польової каші.

   
   

 

 

квітень

28.04.2011

28 квітня 2011 року на честь 66 річниці Великої Перемоги учні групи № 10-15 (Токар. Слюсар з ремонту автомобілів) Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців члени військово-патріотичного клубу "Пошук" на військовій дільниці Криворізького кладовища провели відновлення на пам’ятних плитах імен загиблих за звільнення Кривого Рогу бійців Радянської Армії. Тут спочивають біля 2 тисяч воїнів, встановлено тільки 850 імен. З душевним трепетом хлопці "золотою" фарбою ретушували надписи, які намагався стерти невблаганний час.

Змінюються покоління, але героїчне минуле нашого народу знаходить відгук у серцях сучасної молоді.

     
     

 

28.04.2011

28 квітня 2011 року учні Центру прибрали територію Комсомольського парку біля могили молодих криворізьких підпільників.

 

28.04.2011

28 квітня 2011 року на відділенні харчової промисловості проведена гра "Брейн-ринг" між групами І курсу 10-19 і 10-20 з метою засвоєння пройденого матеріалу у неформальному спілкуванні.

"Гарний кухар вартий лікаря" — говорить народна мудрість. Цими словами підкреслюється тісний зв’язок між смачно приготовленою їжею і здоров’ям людини.

   

 

21.04.2011

21 квітня 2011 року відділенням харчової промисловості проведено захід "Обрядова кухня наших пращурів" (гр. 10-24, майстер Букреєва К. С., викладач Лонішина О.М.).

Мета: "Відроджувати звичаї та обряди народу, примножувати його традиції до свята "Великодня".

Великдень — це давнє свято весни, весняного сонця та природи, що відроджувалась після довгого сну. Свята цілковитої перемоги весни над зимою, перемоги життя над смертю, свято подружньої любові та злагоди в родині.

Чи є щось на світі гарніше за великодній світанок! З діда-прадіда цілюща й незрадлива сила вступає в кожного, хто зустріне його. Дзвони не дзвонять, а виспівують на весь світ велику радість: Христос воскрес! А разом з ним воскресають у наших душах доброта, християнська любов і милосердя.

   

 

  Україна — країна смутку і краси, радості і печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, над яким світять яскраві зорі, це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за щастя.

Оформлення сирної Паски — Унгер Денис

 

  Писанки: Писанки виготовляли навесні, перед Паскою, сільські дівчата і жінки, міські панночки.

 

21.04.2011

21 квітня 2011 року. Урок-конференція на тему: "Ваговимірювальне та підйомно-транспортне обладнання", гр. 11-03, куратор Радіонова Л. О., викладач Букреєва І. О.

 

03.04.2011

3 квітня 2011 року Військово-патріотичний клуб "Пошук", який діє при МЦППВ, спільно з учнями криворізької школи №114 навів лад на братській могилі радянських солдат, загиблих і померлих від ран під час визволення м. Інгульця в березні 1944 року.

Школярі, які мають самостійний досвід пошукових робіт і знають історію боїв за Інгулець, з ентузіазмом відгукнулись на пропозицію ВПК "Пошук" про співпрацю.

Співпраця була підтверджена прийомом до клубу "Пошук" загону школи №114. Командир пошукової групи Ю. Мазур передав школярам для поповнення експозиції шкільного музею "Бойової слави" знахідки з місць ведення бойових дій.

Команда клубу "Пошук" звертається до всіх небайдужих студентів і школярів з пропозицією взяти під свою опіку військові поховання поблизу від своїх навчальних закладів і тим самим продовжити традиції наших батьків і дідів у справі збереження пам’яті про загиблих.

   
   

 

 

березень

21.03.2011

Відгуляв народ Масляну, попереду Великий піст. Піст починається з понеділка після Масляної і йде аж до дня Світлого Воскресіння Ісуса Христа — до Паски.

Під час поста не дозволяється вживати їжу тваринного походження. Тема нашої лабораторної роботи у гр. 10-24 з предмету "технологія приготування їжі" співпала саме з цим Великим постом:     " Тушені та запечені овочі". Овочі взагалі повинні займати одне з перших місць в харчуванні людини. Вони майже не містять жирів, багаті мінеральними солями, вітамінами, вуглеводами, вони є носіями вітаміну С. Українська кухня багата на страви з овочів та картоплі. Картоплю і донині називають другим хлібом, важливе місце після картоплі належить капусті, їжа взагалі повинна бути різноманітною, збуджувати апетит і приносити людям задоволення.

 

10.03.2011

10 березня 2011 року у Криворізькому професійному ліцеї відбувся IV міський конкурс знавців інформатики серед учнів ПТНЗ, на якому команда "Лідер" Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців зайняла І місце. Команду до конкурсу готував викладач інформатики вищої категорії, викладач-методист Пясецький Олег Іванович.

Міський конкурс знавців інформатики проводиться щорічно серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Криворізьким міським методичним центром ПТО з метою:

 • виявлення та підтримки обдарованої молоді, що схильна до поглибленого опанування інтегрованими знаннями з комп'ютерних наук;

 • надання можливості обдарованим і талановитим учням якомога швидше і повно розкрити себе у складних ситуаціях навчальної діяльності;

 • стимуляції зацікавленості учнів у професійних заняттях, підвищення їхнього рівня знань;

 • забезпечення максимальної демократизації конкурсу, рівноправного партнерства членів оргкомітету, членів журі та членів команд;

 • розширення контактів між учнями та викладачами професійно-технічних навчальних закладів міста.

Склад команди (зліва направо): Павло Гунько (10-15), Павло Ломакін (10-15),
Анастасія Алексєєва (08-16), Владлен Брюкман (08-16), Євген Козюпа (08-16)

 

10.03.2011

У конкурсі також прийняли участь команди Софіївського професійного ліцею, Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі, Криворізького професійно-технічного училища №44.

До конкурсу командами були розроблені публічні презентації як візитні картки команд у формі мультимедійних слайд-фільмів загальною тривалістю не більше як 5 хв. Перший слайд подавався із назвою і гаслом команди та емблемою. Демонстрації презентацій супроводжувалися мовними та музичними фрагментами.

Конкурс відбувався у вигляді змагання і складався з десяти турів: "Розминка", "Командне ерудит-лото", "Математична естафета", "Головний редактор", "Хід конем", "Пазли", "Гра слів", "Конкурс капітанів", "Ланцюжок", "Реклама".

Під час змагання проводилися конкурси серед вболівальників: "Ребуси", "Найрозумніший".

Журі конкурсу визначило та оголосило переможців конкурсу, які були нагороджені грамотами, дипломами та цінними подарунками.

Капітан команди Владлен Брюкман

Старанний, спостережливий і гнучкий, дружбу цінує понад усе, має світлу голову, швидкість мислення можна прирівняти до блискавичної.

Радник команди Євген Козюпа

Відрізняється креативністю та неординарним мисленням, високоінтелектуальний. Необмежене коло інтересів, доброзичливий, супергеймер, життєрадісний, цілеспрямований.

Душа команди Алєксєєва Анастасія

Має витончений смак, пропонує величезну кількість цікавих ідей. Мета — реалізувати себе і змінити світ на краще.

Генератор ідей команди Павло Гунько

Незмінний оптиміст, вміє піднімати настрій собі і оточуючим. Знавець пошукових систем, шанувальник музики, токар-віртуоз.

 

 

лютий

28.02.2011

У лютому 2011 р. дві групи харчового відділення ( 09-18 і 08-18) закінчили навчання в МЦППВ. Відбувся захист дипломних робіт 15 лютого і 28 лютого. Керівники дипломних проектів, разом з майстрами виробничого навчання, підготували теми дипломних робіт з урахуванням кваліфікаційних вимог. У темах дипломних робіт враховувались не тільки професійні, а й інші питання. Майбутні кулінари чи кондитери повинні мати гарний естетичний смак, який важливий не тільки для загального розвитку, а є частиною їх професійної підготовки. До дипломних робіт учні готу вали творчі роботи з приготування страв або виробів з борошна, які входили до тем дипломних робіт. Для підготовки додатків потрібні були не тільки знання предметів, але й фантазія учнів.

Всі 30 учнів гр. 09-18 і 26 учнів гр. 08-18 захистили свої дипломні роботи і отримали відповідно 3 та 4 розряди кухарів, кондитерів.

Цікавим і видовищним було свято "Масляної". Весело і галасливо пройшло це свято. Учні, змайстрували опудало Масляної, віддаючи шану зимі і зустрічаючи Весну, Сонце, Нове Життя. Яких тільки млинців не напекли учні відділення: солодких і солоних, з начинкою і без неї.

Учні гр. 10-24 показали справжнє дійство зустрічі Масляної. Млинці вони подавали в костюмах, які підготували до свята. Група учнів 10-27 показала вміння не тільки готувати, а й подавати млинці з піснею. Недарма в народі говорять: "Сонце на весну — млин на сковороду". У кожної господарки є свій особистий рецепт приготування млинців, а учні харчового відділення за допомогою майстрів зуміли по-своєму приготувати і правильно подати, та ще й розвеселити гостей, які були присутні на цьому незабутньому святі.

 

19.02.2011

18 та 19 лютого у гр.09-24 відбулося дипломування зі спеціальності "Технологія харчування". За період навчання студенти оволоділи теоретичними знаннями з вивчення технологічних процесів виробництва напівфабрикатів і кулінарної продукції, приготування страв дієтичного і шкільного харчування, відпрацювання практичних навичок роботи з нормативно-технічною документацією і довідковою літературою, необхідною для сучасної організації виробництва та обслуговування.

 

Лабораторну роботу з предмету "Технологія приготування їжі" на тему "Страви з птиці" виконує гр.09-24

 

У Дніпропетровську пройшов II Всеукраїнський конкурс "Кондитерів", на якому відділення харчової промисловості зайняло IV місце серед 13 учасників конкурсу

Торт під назвою "Золота рибка" виконала учениця III курсу Болокан Людмила, оформлення торту марципаном і шоколадом. Людмила презентує свою конкурсну роботу Конкурсантка зі своїм керівником Звьоздкіною Людмилою Станіславівною

 

 

січень

28.01.2011

27 та 28 січня у Міжрегіональному центрі відбулася Державна кваліфікаційна атестація з професій "Перукар", "Перукар, манікюрниця, візажист". Учні повинні були створити гармонійні чоловічий та жіночий образи, застосовуючи набуті уміння та навички з професій перукар, візажист. Завершені роботи вражали креативністю, новизною та професіоналізмом.

       Кращими були визнані роботи учнів:

 • гр. 09-19 Кондратьєва Артема, Конової Ірини, Кулик Катерини, Драгожилової Христини, Кнюх Яни, Музиченко Тетяни, Найловець Вероніки, Сурової Меланії, Скоробогатько Анастасії;
 • гр. 09-29 Оганесян Клари, Ткаченко Яни, Путінцевої Анни;
 • гр. 09-30 Боженок Світлани, Ковальчук Олени, Кузнєцової Наталії, Романенко Єльвіри;
 • гр. 09-31 Олексів Юлії, Жиглій Юлії.

Пропонуємо познайомитися з кращими роботами випускників перукарського відділення