Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Це треба знати Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини

 

2011-2012 н. р.

червень 2012

15.06.2012

15 червня 2012 року у Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців відбулася нарада директорів ПТНЗ області за участі заступника начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації А. Л. Демури, начальника відділу професійно-технічної освіти головного управління освіти і науки Кузнецової І. І., методистів ГУОН НМЦ ПТО, КММЦ ПТО, директорів професійно-технічних навчальних закладів області.

У ході наради директор Центру В. Г. Балакін презентував навчальний заклад, окреслив основні напрями роботи. Гості оглянули матеріально-технічну базу Центру — навчальні кабінети, майстерні, лабораторії.

Учасники наради з цікавістю ознайомилися з виставкою новітнього методичного забезпечення, реальними дипломними роботами учнів Центру зі всіх спеціальностей.

 

     

 

травень 2012

25.05.2012

25 травня у Центрі відбувався "Випускний бал 2012".

Через успіхи і невдачі, через труднощі і перемоги йшли наші учні до цієї радісної події. Завершились цікаві роки навчання, здобуття обраної професії.

Звучать щирі, схвильовані привітання від адміністрації Центру, викладачів, майстрів виробничого навчання, батьків. Приємними були слова подяки від випускників.

Цікаві номери художньої самодіяльності, дефіле останніх колекцій одягу, виготовлених випускниками, створили гарний настрій всім присутнім.

Кращі учні були відзначені за досягнення у навчанні, за успіхи в оволодінні професією, за спортивні звершення. На випускному вечорі була започаткована хвилююча традиція — батьки випускників проводжали у доросле життя своїх дітей українськими рушниками, бажаючи їм щастя та долі.

Хай збуваються всі мрії, а пам’ять про роки, проведені в МЦППВ, буде світлою і прекрасною!

У Центрі відбувся випуск кваліфікованих робітників. 420 випускників захистили дипломний проект та отримали робітничу кваліфікацію. З підвищеними розрядами захистились 73 учні за такими професіями:

 • Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів;
 • Кухар, виробник м’ясних напівфабрикатів;
 • Кухар, кондитер;
 • Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів;
 • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорія "А", "В", "С"), Слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів (категорія "В", "С")
 • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорія "А", "В"), водій автотранспортних засобів (категорія "В", "С")
 • Кравець. Закрійник;
 • Кравець;
 • Перукар;
 • Токар, слюсар з ремонту автомобілів;
 • Радіомеханік, оператор комп’ютерного набору.

Кваліфікацію молодшого спеціаліста отримали 63 випускники за напрямками:

 • Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів;
 • Технологія харчування;
 • Швейне виробництво.

У ході державної кваліфікаційної атестації учнями та студентами були представлені цікаві проекти, творчі роботи, які знайдуть своє використання у навчальному процесі Центру для підготовки майбутніх фахівців.

Всі випускники працевлаштовані на підприємствах м. Кривого Рогу, Широківського району та підприємствах, організаціях, установах Херсонської та Кіровоградської областей.

 

     

     

 

 

квітень 2012

__.04.2012

В квітні місяці Міжрегіональний центр приймав участь у підсумковому концерті фестивалю художньої самодіяльності учнів ПТНЗ м. Кривого Рогу 2011-2012 н. р. "Фестивальний дивограй профтехосвіти". У програмі фестивалю були представлені художні номери різних жанрів. Суворе журі відмітило зростання рівня підготовки колективів Центру. Яскравими були виступи танцювального колективу, вокальної студії "М-Центр". Керівники колективів Кушнаренко А. О., Рабош О. Й., Федоров В. Е. були відзначені почесними грамотами фестивалю. Навчальний заклад зайняв почесне ІІ місце серед художніх колективів ПТНЗ м. Кривого Рогу.

 

   

 

18.04.2012

18 квітня відбулася 56 міська спартакіада серед учнів ПТНЗ з спортивної аеробіки. У змаганнях приймали участь 5 команд різних навчальних закладів міста. Всі команди добре підготувалися та показали високий рівень майстерності. Але найкращими були дівчата команди МЦППВ, які за одноголосним рішенням журі здобули І місце. Керівником цієї команди є викладач фізичного виховання Кушнаренко А. О. Наступним кроком для команди буде виступ на обласних змаганнях у м. Дніпропетровську, де наші дівчата будуть представляти наше рідне місто.

 

     

 

 

березень 2012

13.03.2012

За ініціативою КрММЦ ПТО щорічно між учнями ПТНЗ проводиться конкурс знавців інформатики.

У цьому році, 13 березня, відбувся V міський конкурс знавців інформатики на базі Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, який провела викладач інформатики Слюсаренко В. М.

Конкурс відбувався у вигляді змагання і складався з одинадцяти етапів: "Обери капітана", "Розминка", "Від А до Я", "Умілі ручки", "Конкурс капітанів", "Творча майстерня", "Магія чисел", "Криптограф", "Комп'ютер-АРТ", "З Excel на ти", "Реклама".

Цікаві завдання та дружня атмосфера серед вболівальників та учасників дозволили учням проявити свою винахідливість та кмітливість, виявить лідерські та творчі здібності, продемонструвати згуртованість та командний дух.

Зі словами привітання до учасників звернулися:

 • Зозуля Н. В, директор КрММЦ ПТО;
 • Семенюк Т. Т., головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради;
 • Гладир В. Г., заступник директора з НМР МЦППВ;
 • Дацко Л. Д., заступник директора з НВЧ МЦППВ.

Усі учасники конкурсу були нагороджені грамотами та медалями.

Переможцями конкурсу стали учні:

 • Пікулін Олег — КЦПОРКТРС;
 • Федорченко Роман — КНВ;
 • Вихристюк Станіслав — КЦППРКБГ;
 • Лосєв Микола — КПТМЛ.

 

   

 

12.03.2012

Відповідно до наказу головного управління освіти і науки облдержадміністрації "Про проведення у 2012 році обласного фестивалю художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів області" "Фестивальний дивограй профтехосвіти" 12.03.2012 р. у Міжрегіональному центрі був проведений ІІ етап фестивалю. Члени журі НМЦПТО відмітили високу підготовку всіх художніх колективів Центру, різноманітність жанрів, велику кількість учасників.

 

   

 

 

лютий 2012

27.02.2012

Масляна — улюблене народом свято, коли можна не лише повеселитися на гуляннях, але і покуштувати смачних млинів. Масляну святкують завжди і скрізь: і у селах, і в містах. Її святкування вважалося для всіх слов'ян обов'язковим: "Хоч себе заклади, а масляну проведи". Відсутність веселощів, за повір’ям, "життя в гіркій біді".

Нещодавно у Кривому Розі широко святкували веселе та смачне свято Масляну. Центрально-Міський район не залишився осторонь. Учні Міжрегіонального центру прийняли активну участь у проведенні цього свята під керівництвом художнього керівника центру Кушнаренко А. О. та соціального педагога Рабош О. Й. Хлопці та дівчата із задоволенням веселились у танцювальному марафоні, у народних розвагах та веселощах.

 

     
     

 

23.02.2012

23 лютого 2012 р. За традицією в Міжрегіональному центрі відбулися спортивні змагання між учнями І та ІІ курсів, присвячені дню захисника Вітчизни.

Найкращими в змаганнях були такі учні

 • армреслінг — Левицький Сергій, гр. №11-15, Ломакін Павло, гр. №10-15;
 • підтягування на перекладині — Крошка Роман, гр. №11-15, Потоцький Анатолій, гр. №10-15.

Змагання пройшли весело з запальним духом. Переможцями стали:

 • серед груп І курсу — група №11-15;
 • серед груп ІІ курсу — група №10-15.
     
     

 

22.02.2012

До дня визволення Кривого Рога.

Пошуковці клубу "ПОШУК", який діє при МЦППВ, в мемуарах колишнього начальника штабу 89-го гвардійського стрілецького полку полковника Вязанкіна І. А. знайшли опис подвигу гвардійця, який підніс червоний прапор над звільненим Кривим Рогом 22 лютого 1944 р.

"…Красный флаг!

Я бросился к окну и в бинокль увидел алое полотнище, развевавшееся на самом высоком здании в западной части города. Его прикреплял к трубе советский воин-освободитель Кривого Рога. Но что это? Вдруг солдат покачнулся, медленно сполз на крышу. Однако красный флаг по-прежнему гордо реял на холодном февральском ветру.

Подвиг этот совершил двадцатидвухлетний гвардеец Владимир Денисович Мисевич. Родился он в деревне Костюково Полесской области. В 1939 году был призван в Красную Армию. С первых дней войны на фронте. Испытал горечь поражений и радость побед. И вот пуля фашистского снайпера оборвала жизнь отважного гвардейца…

Воодушевленные подвигом Владимира Мисевича, гвардейцы поднялись в атаку и вышли на западную окраину города в районе рудника "Смычка". Свою задачу полк выполнил. А к полудню 22 февраля город Кривой Рог был полностью очищен от гитлеровцев. Это был хороший подарок воинов 3-го Украинского фронта к 26-й годовщине Красной Армии…"

Пошуковцями встановлено місце поховання героя — це братська могила на Кіровському цивільному кладовищі у Саксаганському районі.

 

 

 

14.02.2012

Кохання — це не тільки почуття людяності й шляхетності. Воно має в собі дуже велику силу.

Кохання — це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається з особливою серйозністю майже по всьому світу 14 лютого.

У Міжрегіональному центрі це свято святкується весело, цікаво, з проведенням конкурсів та виставок, стіннівок і листівок.

 

     

 

14.02.2012

Не залишились осторонь учні, які проживають в гуртожитку. Вихователями гуртожитку були проведені цікаві бесіди, а радою гуртожитку були організовані та проведені конкурси, виставка стіннівок та святкова дискотека, присвячена Дню Святого Валентина.

 

   

 

 

січень

 

24.01.2012

24 січня 2012 р. Антощенко Ірина, учениця групи 2011-17, переможниця міського етапу предметної олімпіади з української мови та літератури, взяла участь в обласному турі змагання серед знавців рідної мови та літератури, що відбувся на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Антощенко Ірина,
учениця групи 2011-17

 

11.01.2012

11 січня 2012 року вперше в історії навчального закладу відбулась державна кваліфікаційна атестація в групі 2008-16 за інтегрованою професією: "Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури. Оператор комп’ютерного набору".

Протягом 3,5 років учні здобували професію, яка користується великим попитом на ринку праці, оскільки комп’ютеризація всього виробництва потребує кваліфікованих робітників у сфері обслуговування техніки.

Учні демонстрували виконані роботи, відповідали на запитання членів державної атестаційної комісії, демонстрували вміння і навички з отриманої професії. Виробнича практика учнів проходила на базі провідних підприємств регіону.

Учні групи 08-16 за професією "Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури" під час захисту показали прилади, які були створені власними руками. Кращі в оволодінні професією: Бартецький М., Чабанюк В., Шилохвост В., Петрик В., Брюкман В., Архіпков О., Задворний Є., Козюпа Є.

 

 

05.01.2012

З 01 по 05 січня 2012 р. з метою заохочення учнів за високі показники у навчанні і суспільно-корисній діяльності та організації дозвілля під час зимових канікул учні Центру відвідали старовинне місто Західної України Львів. Учні дивувалися архітектурі, якій декілька століть, прилучалися до духовної краси галичан.

 

 

грудень

28.12.2011

28 грудня 2011 р. Дід Мороз та Снігуронька запросили всіх учнів та викладачів на Новорічний концерт "Новорічне диво або сон в зимову ніч". На концерті майстри та викладачі здивували всіх присутніх у залі своїми талантами. Із захопленням учні сприйняли ліричні пісні у виконанні викладачів Рабош О. Й., Тарадуди О. В., Меркулова О. В., гуморески у виконанні викладача Лілякова О. В. Всіх здивував ніжний, одухотворений танок, який виконали майстер в/н Лук'янова І. Г., психолог Дашиянц І. І. разом з учнями зі своїх груп.
       

 

27.12.2011

27 грудня 2001 року учні Міжрегіонального центру прийняли участь у Новорічному карнавалі, де представляли 50 веселих лапландських Дідів Морозів. Це свято відбулося на проспекті Карла Маркса (костюми були виготовлені учнями швейного відділення). Танцювальна композиція була підготовлена художнім керівником Кушнаренко А. О. і була визнана однією із найкращих.

 

23.12.2011

23 грудня 2011 року на Новорічну веселу казку для дітей та онуків співробітників запросили Дід Мороз та Снігуронька. Силами учнів під керівництвом Рабош О. Й. було організовано веселе свято.

 

08.12.2011

8 грудня 2011 року започатковано традицію проведення у Міжрегіональному центрі  тематично-пізнавальних конкурсів "Лицар Центру", в якому приймали участь шість найкращих хлопців, представників різних професій.

На цьому турнірі хлопці змагалися в конкурсах, виконували різноманітні завдання, виявляли винахідливість у конкурсі "Презентація", мужність, сміливість, відвагу та уміння володіти мечем у конкурсі " Відважний лицар". Виявляли свої творчі здібності у конкурсі "Сюрприз", демонстрували свої знання з правил поведінки та етикету в конкурсі "Лицарські манери".

В запеклій боротьбі переможцем став Слободчиков Дмитро — студент групи 08-15. Він був нагороджений грамотою, набором чоловічих парфумів та абонементом у "Боулінг-клуб".

   

 

05.12.2011

З 2001 року Міжрегіональний центр є центром реабілітації інвалідів, де на сьогоднішній день навчаються 48 учнів, які отримують професії за напрямками підготовки. Ці учні приїхали до нас з різних міст України, знайшли тут нову домівку, відчули турботу, створену педагогами та вихователями гуртожитку.

03.12.2011 р. відзначався Міжнародний День інвалідів. 5 грудня, в їдальні в Центру відбулося свято, на якому кращі учні були нагороджені грамотами навчального закладу. Виконком Центрально-Міської у місті ради привітав всіх учнів солодощами. Депутат міської ради Молочевський О. В. подарував комп'ютер та комп'ютерний стіл для учнів з вадами мовлення та слуху, які проживають у гуртожитку.

     

 

01.12.2011

01 грудня 2011 р. у спортивній залі Центру відбулася спартакіада, присвячена Дню Збройних сил України, в якій приймали участь збірна команда учнів з вадами слуху, та команди груп III курсу, команда військової частини.

Змагання відбулися в дружній атмосфері, І місце здобула команда групи 10-21 (майстер Облоухова О. В.); II місце — команда групи 11-18 (майстер Шатун С. В.); III місце — команда групи 08-16 (майстер Легка О. М.).

Почесним гостем на змаганнях була голова комітету у справах сім'ї та молоді виконкому Центрально-Міської у місті ради С. А. Барабанщікова, яка нагороджувала переможців грамотами та цінними подарунками.

     

 

 

листопад

30.11.2011

Щомісячно в гуртожитку Центру проводиться конкурсно-розважальні вечори відпочинку "День іменинника". Листопад не став винятком — 30.11.2011 р. всіх іменинників цього місяця вітали, пригощали смачним пирогом. Святкування продовжилося конкурсами та дискотекою.
   

 

Листопад 2011

Листопад — період предметних олімпіад і конкурсів. Цього року нашому Центру є чим гордитися.

Найкращі результати у міському етапі олімпіад показали такі учні МЦППВ:

 • з хімії перемогла Трюхан Олена, учениця II курсу Центру;
 • з фізики – учениця I курсу Антощенко Ірина;
 • з мови та літератури переможцями стали Антощенко Ірина (I курс) та Філіпова Світлана (II курс);
 • у XII Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика перемогу виборола учениця I курсу Івасюк Наталія.

 

Листопад 2011

З початку нового навчального року в гуртожитку Центру силами учнів виконуються ремонтні роботи на першому поверсі, у побутовій кімнаті, на сходах.

Найкраще потрудилися: Юрчук Юрій, гр. 10-15 в нього золоті руки, він може все, за що б він не взявся, в нього все виходить "на відмінно". Також хотілось би відмітити учнів групи 11-18 Сасу Сергія, Танасьєва Івана, Оніщука Євгена та учнів групи 10-29 Купріянова Олександра і Чумака Олександра. Хлопці дуже вправно виконують всю роботу і за це їм велика подяка.

   

 

26.11.2011

26 листопада 2011р. в м. Дніпропетровську відбувся фестиваль молодих дизайнерів зачісок та одягу, учасниками якого були учні ПТУ, технікумів, ліцеїв Дніпропетровської області.

Організатори конкурсу (Київський національний університет культури і мистецтв, Дніпропетровський факультет КНУКІМ) мали на меті ознайомлення з сучасними напрямками моди в одязі та зачісках, креативними дизайнерськими рішеннями та підвищення престижу професій.

Учні МЦППВ на фестивалі посіли призові місця:

 • І місце в номінації "Фантазійна зачіска з пастижерними прикрасами",
 • ІІ місце в номінації "Весільна зачіска на довгому волоссі",
 • І місце в колекції одягу у фольклорному стилі,

майстри в/н Дашко О. В., Федорченко Л. А.

 

26.11.2011

26 листопада 2011 р. о 16:00 учні Міжрегіонального Центру взяли участь у Всеукраїнській акції "Запалімо свічку" з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору.

З душевним трепетом більше двохсот учнів першого та другого курсів, разом з майстрами виробничого навчання, викладачами у скорботній тиші тримали у руках запалені свічки, які нагадували про душі безневинно замордованих у ті страшні роки.

 

25.11.2011

25 листопада 2011 р. на харчовому відділенні МЦППВ відбувся майстер-клас, який провела викладач спец. Дисциплін 1 категорії Букрєєва І. О. Тема майстер-класу "Технологія приготування соусів". Ця тема невелика за обсягом, але має велике значення, так як з соусами учні будуть зустрічатися майже у всіх розділах курсу "Технологія приготування їжі".

Кулінарію часто називають мистецтвом, і це особливо відноситься до технології приготування соусів, які надають стравам смакових відтінків і запашного букету. Викладачу вдалося показати яке велике значення мають соуси в харчуванні, як розвивалися соуси від примітивних підливок до сучасних складних соусів. Були приготовлені соуси червоний і білий, основний, а також складні вершкові соуси "Польський" та "Голландський", часниковий лимонний шербет. Учні з цікавістю сприйняли новітні технології, задавали питання, активно приймали участь.

     

 

25.11.2011

25 листопада 2011 р. на харчовому відділенні МЦППВ відбувся конкурс майстерності з сервіруванню столів між групами на тему "Осінні мотиви".

 

14.11.2011

13, 14 листопада 2011 р. у гуртожитку Центру були проведені змагання між учнями (дівчата, хлопці) з настільних ігор (шашки та шахи). Переможці були відзначені грамотами.
  Дівчата: I місце Ткач Катерина, гр. 10-23,
    II місце Рудакова Надія, гр. 11 -17,
    III місце Болокан Людмила, гр. 08-18.
  Хлопці: I місце Саса Сергій, гр. 11-18,
    II місце Сологуб Роман, гр. 11-18,
    III місце Притуленко Вадим, гр. 10-26.

 

10.11.2011

З 1.11.2011 р. по 10.11.2011 р. у Міжрегіональному центрі проведено предметні олімпіади із загальноосвітнього циклу.
Українська мова і література
І курс
  І місце Антощенко Ірина, гр. 11-17 (викладач Одінцова А. М.)
  ІІ місце Колесник Маргарита, гр. 11-17 (викладач Одінцова А. М.)
  ІІІ місце Преснухіна Олександра, гр. 11-17 (викладач Одінцова А. М.)

ІІ курс

  І місце Філіпова Світлана, гр. 10-19 (викладач Співак Н. П.)
  ІІ місце Кулініч Лідія, гр. 10-20 (викладач Кузьмович В. М.)
  ІІІ місце Трюхан Олена, гр. 10-20 (викладач Кузьмович В. М.)

Історія України

І курс

  І місце Гавеля Яна, гр. 11-16 (викладач Кузьмович В. М.)
  ІІ місце Антощенко Ірина, гр. 11-17 (викладач Кузьмович В. М.)
  ІІІ місце Заковеря Олександр, гр. 11-14 (викладач Кузьмович В. М.)

ІІ курс

  І місце Трюхан Олена, гр. 10-20 (викладач Кузьмович В. М.)
  ІІ місце Філіпова Світлана, гр. 10-19 (викладач Кузьмович В. М.)
  ІІІ місце Кальченко Лія, гр. 10-18 (викладач Кузьмович В. М.)
Іноземна мова (англійська)

І курс

  І місце Антощенко Ірина, гр. 11-17 (викладач Кротенко Н. А.)
  ІІ місце Гавеля Яна, гр. 11-16 (викладач Маляр І. В.)
  ІІІ місце Сінельник Антон, гр. 11-15 (викладач Кротенко Н. А.)

ІІ курс

  І місце Трюхан Олена, гр. 10-20 (викладач Маляр І. В.)
  ІІ місце Черненко Євген, гр. 10-16 (викладач Кротенко Н. А.)
  ІІІ місце Бобирь Ірина, гр. 10-20 (викладач Маляр І. В.)

Основи економіки

І курс

  І місце Гавеля Яна, гр. 11-16 (викладач Кодацька Т. Л.)
  ІІ місце Сінельник Антон, гр. 11-15 (викладач Кодацька Т. Л.)
  ІІІ місце Сидоренко Ірина, гр. 11-16 (викладач Кодацька Т. Л.)

Хімія

І курс

  І місце Івасюк Наталя, гр. 11-16 (викладач Кокул Т. Д.)
  ІІ місце Гавеля Яна, гр. 11-16 (викладач Кокул Т. Д.)
  ІІІ місце Микитіна Катерина, гр. 11-16 (викладач Кокул Т. Д.)
Фізика

І курс

  І місце Антощенко Ірина, гр. 11-17 (викладач Тарадуда О. В.)
  ІІ місце Преснухіна Оксана, гр. 11-17 (викладач Тарадуда О. В.)
  ІІІ місце Микитіна Тетяна, гр. 11-16 (викладач Тарадуда О. В.)

ІІ курс

  І місце Черненко Євген, гр. 10-16 (викладач Тарадуда О. В.)
  ІІ місце Кальченко Лія, гр. 10-18 (викладач Тарадуда О. В.)
  ІІІ місце Корольська Ніна, гр. 10-18 (викладач Тарадуда О. В.)

Біологія

І курс

  І місце Микитіна Катерина, гр. 11-16 (викладач Прокопенко Р. М.)
  ІІ місце Івасюк Наталія, гр. 11-16 (викладач Прокопенко Р. М.)
  ІІ місце Гавеля Яна, гр. 11-16 (викладач Прокопенко Р. М.)
  ІІІ місце Луценко Олена, гр. 11-16 (викладач Прокопенко Р. М.)

ІІ курс

  І місце Кулініч Лідія, гр. 10-20 (викладач Прокопенко Р. М.)
  ІІ місце Трюхан Олена, гр. 10-20 (викладач Прокопенко Р. М.)
  ІІІ місце Совпенко Яна, гр. 10-19 (викладач Прокопенко Р. М.)
       

Бажаємо переможцям олімпіад подальших успіхів у навчанні та здобутті обраної професії!

 

 

жовтень

15.10.2011

15 жовтня 2011 р. в м. Києві відбувся V Ювілейний фестиваль перукарського мистецтва "YOUR HAIR AWARDS", в якому приймали участь учні Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, які навчаються на II курсі за професією "Перукар" (майстри в/н Дашко О. В., Федорченко Л. А., викладач Огар А. В.).

Майбутні перукарі виявили творчі здібності в таких номінаціях:

 • Історична зачіска. Стиль Рококо. Тема "Фрегат".
 • Стильні кучерики.
 • Зачіска "Мушля".
 • Чоловіча креативна стрижка.
     

 

 

У трьох номінаціях учні МЦППВ посіли призові місця і були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.

 

II місце Ковбаснюк Анна номінація "Історична зачіска. Стиль Рококо. Тема "Фрегат"
  II місце Міщенко Катерина номінація "Чоловіча креативна стрижка"
  III місце Іщенко Семен номінація "Стильні кучерики"

 

     

 

13.10.2011

13 жовтня 2011 р. в Центрі пройшли спортивно-ігрові змагання, присвячені Дню Козацької Слави серед юнаків I-V курсів навчання. На свято були запрошені представники Інгульської Паланки Війська Запорозького Низового. Переможцями змагань стали команди гр. 10-15, 10-16, 11-14, 11-18.
     

 

04.10.2011

04 жовтня 2011 відбувся міський легкоатлетичний крос.

1-е місце – Лихогляд Кристина – гр. 11-17, Філіпова – гр.10-19, Совпенко Яна – гр. 10-19, Коваленко Дмитро – гр. 10-15, Гунько Павло – гр. 10-15, Поляк Артем – гр. 08-15, Коршаков Олександр – гр. 08-15, Рожевський Олександр – гр. 08-15, Бартецький Михайло – гр. 08-16.

 

 

вересень

29.09.2011

29 вересня 2011 р. пройшов Кубок міста з міні-футболу. 1-е місце вибороли Литвиненко Микола — гр. 11-19, Сачок Микола — гр. 11-19, Ройко Олександр — гр. 11-19, Дудін Юрій — гр. 11-18, Гунько Павло — гр. 10-15, Тітов Анатолій — гр. 10-21, Кривоносов Роман — гр. 09-11, Ломакін Олександр — гр. 10-15, Крошка Роман — гр. 11-15.

 

22.09.2011

22 вересня 2011 року, в день 70 -ї річниці Партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни в Міжрегіональному центрі відзначався день партизанської слави.

На уроці, присвяченому цій даті, учні вшанували тих, хто в сурові воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи життя.

Найактивніші учасники та переможці вікторини "Історичний калейдоскоп" були нагороджені цінними подарунками головою комітету сім'ї та молоді Центрально-Міського виконкому Барабанщиковою С. А.

Найкращі знавці:

I місце — Мельник Сергій,

II місце  — Стрижеус Роман,

III місце — Черненко Євген.

 

10.09.2011

10 вересня 2011 відбулося районне спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту.

1-е місце у перетягуванні канату

2-е місце у бігу на 100 м — Коваленко Діма – гр. 10-15.

 

01.09.2011

День знань 1 вересня 2011 року у Міжрегіональному центрі розпочався урочисто і піднесено. Осінні айстри, лагідне сонячне проміння, тривожні і радісні обличчя першокурсників, їхніх батьків, педагогів створили хвилюючу атмосферу. Малинові звуки першого дзвінка сколихнули у душах дорослих спогади про дитинство, а в учнів розбудили надію на відкриття цікавого Світу Знань та Світу Професій.

З привітальним словом до учнів, педагогів, запрошених звернувся директор Центру Балакін Володимир Григорович. Він запевнив учнів, що педагогічний колектив зробить все для того, щоб учні отримали достойну освіту та робітничу професію.

Привітальне слово виголосила начальник відділу освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради, депутат районної ради Касимова Наталія Олександрівна. Вона побажала учням та педагогам творчого неспокою, жаги знань.

Щороку, 1 вересня, у навчальному закладі вшановуємо пам’ять Віктора Фоменка, випускника училища, який загинув у Афганістані в 1982 році. Кращі учні Центру покладали живі квіти до обеліска пам’яті в музеї воїнів-інтернаціоналістів, який відкрито у 1992 році.

З побажаннями здобувати глибокі знання, ґрунтовно оволодівати професіями виступили заступник директора з навчально-методичної роботи Гладир В. Г. та старший майстер, колишня випускниця училища, Фіщенко С. С.

Учні з радістю зустрічали переможців багатьох переможців конкурсів перукарського та швейного мистецтва — студію модельного бізнесу "М-Центр" з новою колекцією "Шалене літо" (керівник Кушнаренко А. О.).

Завершилось свято урочисто і радісно — старшокурсники випустили у небо білих голубів — символ мрій. Нехай голуби летять високо-високо, а мрії будуть високими і вільними!

Зі святом Вас, шановні учні, педагоги! Добра Вам, щастя і радісних звершень у новому навчальному році!