Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Інформація до відкритого доступу Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини Оголошення

 

Освітня діяльність

Наукові праці Педагогічний вернісаж Ресурси освітніх інновацій Науково-методична робота Дистанційна освіта Кращі учні Центру

Багато працівників Центру займаються науково-методичними дослідженнями, мають по декілька друкованих робіт.

Сьогодні успішний педагог — це педагог, націлений на успіх кожного учня, який створює позитивне навчальне середовище, застосовує індивідуальний підхід, заохочує кооперативне навчання, пов’язує життєвий досвід учнів з навчальним процесом.

Засобами інформаційно-наукового центру здійснюється методичний та психолого-педагогічний супровід інноваційної діяльності педагогів Центру. Передовий педагогічний досвід кращих викладачів та майстрів виробничого навчання розміщується в банку даних педагогічної майстерності та на сторінці сайту «Ресурси освітніх інновацій».

Динамічність економічних і соціокультурних процесів, що відбуваються в сучасному суспільстві, кардинальні зміни в способах поширення та використання інформації зумовлюють еволюцію освітніх технологій, сприяють активному впровадженню дистанційної освіти як одного з напрямів реформування й стратегічного розвитку освітньої системи України.

Звіт директора МЦППВ Балакіна В. Г. за 2016-2017 н. р.

Звіт директора МЦППВ Балакіна В. Г. за 2017-2018 н. р.