Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Інформація до відкритого доступу Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини Оголошення

 

Про нас

Загальні відомості Примножуємо успіхи Ліцензії Співпраця з партнерами

Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців є державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, який забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями та кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей і стану здоров’я.

Щорічно Міжрегіональний центр відзначається почесними грамотами, дипломами різного рівня, є активним учасником конкурсів та фестивалів. Скарбничка МЦППВ поповнилась чималою кількістю дипломів та грамот.

Міжрегіональний центр має Ліцензії на право надання освітніх послуг, пов'язаних з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки з робітничих професій, професійно-технічного навчання, перепідготовки, та підвищення кваліфікації, та з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.