Головна сторінка Сторінки історії Про нас Освітня діяльність Інформація до відкритого доступу Профорієнтаційний термінал Психологічна служба Бібліотека Центру Культура. Мистецтво. Спорт. Молодіжні громадські об'єднання Учнівський телецентр Відеопрезентації Книга пам'яті Новини Оголошення

 

Профорієнтаційний термінал

ЦЕНТР СТУПЕНЕВОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Відділення перепідготовки МЦППВ

Відділення перепідготовки МЦППВ має 78 ліцензій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітничих професій, а також матеріально-технічну базу, яка відповідає державним стандартам професійно-технічної освіти, забезпечує якісну організацію процесу фахового навчання працівників відповідно до обраної професії, створює слухачам відповідні умови для виконання в повному обсязі навчальних планів та програм.

Робітничі професії, які мають попит на сучасному ринку праці

Для чоловіків:

 • Токар;

 • Електрогазозварник;

 • Газорізальник;

 • Слюсар-ремонтник;

 • Слюсар з ремонту автомобілів.

Для жінок:

 • - Кухар;

 • - Бармен;

 • - Кравець;

 • - Закрійник;

 • - Перукар;

 • - Манікюрник;

 • - Косметолог.

Співпраця відділення перепідготовки МЦППВ
із соціальними партнерами
м. Кривого Рогу

Центр щорічно формує контингент учнів і слухачів, виходячи з потреб регіону і вимог ринку праці в кваліфікованих робітниках за напрямками: машинобудування, транспорт, торгівля і громадське харчування, побутове обслуговування населення, швейне виробництво, сільське господарство.

Професії машинобудівного профілю та транспорту: токар, шліфувальник, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів, рихтувальник кузовів користуються попитом на ринку праці нашого міста, тому подальше працевлаштування є гарантованим. Замовниками робітничих кадрів машинобудівних професій та транспорту є ВАТ "КриворіжНДПІрудмаш", ВАТ "ЛЕМКАР", ТОВ "Агрогарант", КПТМ "Криворіжтепломережа", ЗАТ "КІБ", ТОВ "Дронго", ТОВ "ГарантМаш", ТОВ "ГарантАгро", Криворіжжитлобуд та представники малого і середнього бізнесу (ПП "Ткаліч М.М.", СПД "Омельченко С.В.", ПП "Автомеханік-сервіс", ПП "Трейдсервісавто", ПП "ППЕК" та інші).

Співпраця Центру з підприємствами країни, області, міста проводиться у різних напрямках. Працівники комунальних дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста проходять підвищення кваліфікації або підтвердження розряду у Міжрегіональному центрі за фахом "Кухар". Учні, які навчаються на відділенні харчової промисловості (кухар, кондитер, офіціант, бармен, технолог (молодші спеціалісти) щороку проходять виробничу практику у санаторіях та пансіонатах Автономної республіки Крим (ТОВ санаторій "Алушта", ЗАТ дитячий табір відпочинку "Чайка", ТОВ "Жемчужина", 30 років Жовтня). Підприємства задоволені професійною підготовкою наших учнів, Центр отримує грамоти та листи-подяки.

Підприємства легкої промисловості ТОВ "Полстар", ТОВ "Елегант-Стиль", ТОВ "Грація Стиль ХХІ" потребують таких професій: кравець, закрійник.

Приватні підприємства Асоціації перукарів міста СПД "Авраменко О.О.", ПП "У Яни", СПД Васяєва О.О., Салон "Катюша", Перукарня "Престиж", ПП "Белла", ПП Ніконенко Т.А., ПП "Рожевий фламінго", ПП "В. Давидової", ПП "Анастасія", ПП "Ніна" та інші є замовниками кадрів професій перукар, манікюрник, педикюрник, косметик.

Навчання кваліфікованих робітників на відділенні перепідготовки МЦППВ проводиться з відривом та без відриву від виробництва.

Випускнику Центру, який успішно пройшов кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень "кваліфікований робітник" набутої професії відповідного розряду (категорії) і видається диплом державного зразка.

Особі, яка опанувала курс професійно-технічного навчання і успішно пройшла кваліфікаційну атестацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.